Regały półkowe na każdą kieszeń

Ekonomiczne i sprawdzone

Przede wszystkim trzeba zacząć od tego, że akurat ten typ regałów wyróżnia bardzo korzystna cena i to, że są sprawdzone w praktyce. Zdecydowanie są to najbardziej popularne regały. Dlatego też producenci w dużej mierze skupiają się właśnie na nich i cały czas próbują wyprzedzać się w nowych pomysłach, które zapewniłyby większą sprzedaż regałów. A żeby sprzedaż była wyższa, konieczne są jakieś udogodnienia. Dlatego segment dodatków i usprawnień regałów półkowych jest zdecydowanie najbardziej rozwinięty. Oczywiście, nie tylko regały półkowe posiadają dodatki, jednak w tym przypadku ich gama jest naprawdę ogromna. Dzięki temu to właśnie regały półkowe są najczęściej wybierane. Warto jeszcze wspomnieć o tym, że im bardziej będziemy chcieli udoskonalić zakupione regały tym cena będzie wyższa.

Najpopularniejsze dodatki

Tutaj raczej nie ma jakichś wymyślnych rzeczy. Większość osób obowiązkowo do swoich regałów półkowych zamawia ścianki boczne i tylne, dzięki czemu o wiele bardziej zwiększa się bezpieczeństwo przechowywanych towarów. Oprócz tego bardzo popularne jest modyfikowanie półek. Bardzo często profiluje się je lub dzieli na segmenty. Osoby decydujące się na regały półkowe bardzo często wybierają także odpowiednie dodatki pozwalające na szybkie i łatwe oznaczenie poszczególnych regałów. Oczywiście, warto wspomnieć tutaj o tym, że półki można także wzmacniać lub zamówić z innego materiału. Co więcej, niższe segmenty półkowe można odpowiednio przerobić na szafy, które będą pozwalały na przechowywanie określonych dokumentów, jak np. wykazu dostaw, czy wysłanych przesyłek. Jeden segment regałowy można również przemienić na szafę na ubrania dla pracowników, ponieważ dostępne są takie dodatki.

Do jakich towarów

Regały półkowe zdecydowanie nie nadają się do dużych i ciężkich towarów. Przechowuje się w nich raczej produkty o niezbyt dużych rozmiarach, które nie są bardzo ciężkie. Wynika to głównie z tego, że każdy rodzaj regałów ma ustalony maksymalny dopuszczalny ciężar, który można przyłożyć do danej półki i całego regału. To sprawia, że regały półkowe dominują w mniejszych magazynach, a także w sklepach, supermarketach, serwisach samochodowych.

Dodaj komentarz